365 Albert Rijera

Albert Rijera

9 Članci
Crvena zvezda
FK Crvena zvezdaFudbalSportske vesti

Crvena zvezda između rezultata i procesa: Rijera pred važnim testom, Katai i Ivanić u drugom planu

Remi sa Kopenhagenom ponovo je otvorio pitanje u kom pravcu ide Crvena zvezda pod vođstvom Alberta Rijere. Rezultat 2:2 ostavio je crveno-bele bez...

FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezdaFudbalSportske vesti

Crvena zvezda traži iskupljenje protiv Kopenhagena: Rijera sprema nekoliko iznenađenja, Katai se vraća u tim

Fudbaleri Crvene zvezde žele da poprave utisak iz prvog kola Lige konferencije, kada su poraženi od Lugana u Švajcarskoj, a novu priliku za...

Lugano - Crvena zvezda
FK Crvena zvezdaFudbalSportske vesti

Crvena zvezda izgubila od Lugana, a sada je čeka Kopenhagen: Pankov oštro kritikovao Rijеru, a kakve su šanse crveno-belih sada?

Poraz od Lugana rezultatom 2:3 na startu Lige konferencije zakomplikovao je put Crvene zvezde ka što boljem plasmanu u ligaškoj fazi, ali evropske...

Aleksandar Katai
FK Crvena zvezdaFudbalSportske vestiSuperliga Srbije

Albert Rijera odstranio Kataija iz tima: Poznato je i zbog čega, a da li je legenda Crvene zvezde ovo zaslužila?

Crvena zvezda je u 11. kolu Superlige Srbije ubedljivo savladala Radnički 1923 u Kragujevcu rezultatom 3:0, ali je pažnju privukao i izostanak Aleksandra...

Derbi
FK Crvena zvezdaFK PartizanFudbalSportske vestiSuperliga Srbije

FSS presekao: Da li je pravedno dosuđen penal za Crvenu zvezdu? Bađo morao da bude isključen, a evo šta kažu stručnjaci

Crvena zvezda je u 180. „večitom“ derbiju savladala Partizan rezultatom 2:1, ali se o velikom duelu srpskog fudbala i nakon poslednjeg zvižduka govorilo...

Albert Rijera
FK Crvena zvezdaFudbalSportske vestiSuperliga Srbije

LUDNICA U FINIŠU PRELAZNOG ROKA: Crvena zvezda juri „novog Žigića“, poznat i kompletan raspored u Ligi konferencije

Otišao je Džej Enem u Bolonju, pa se na „Marakani“ ekspresno traži naslednik u napadu. Rukovodstvo Crvene zvezde donelo je odluku još pre...

FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezdaFudbalSportske vestiSuperliga Srbije

Vesti iz Crvene zvezde: Žestoka UEFA kazna od 135.500 evra, transfer Seola u Bundesligu i dominacija Bugarina protiv Čukaričkog zahvaljujući Rijeri

FK Crvena zvezda nalazi se u centru pažnje evropske i domaće sportske javnosti usled dinamičnih dešavanja koja spajaju teške finansijske sankcije, milionske transfere...

Albert Rijera
FK Crvena zvezdaFudbalLiga EvropeSportske vestiSuperliga Srbije

Novi šef stručnog štaba: Ko je Albert Rijera i šta dolazak Španca donosi Crvenoj zvezdi?

Fudbalski klub Crvena zvezda zvanično je izabrao Alberta Rijeru za novog šefa stručnog štaba, čime je započela nova era na beogradskoj Marakani. Španski...